Forum Rare Films.Cinema Paradiso 

Thursday, December 2, 2021

Jako zajíci / Like Rabbits. 1981. HD.

Jako zajíci / Like Rabbits. 1981. HD.
CZ. Film Karla Smyczka podle scénáře Radka Johna a Ivo Pelanta je námětem velmi podobný o rok staršímu Smyczkovu filmu Jen si tak trochu písknout. Vypráví příběh odehrávající se v rekreační oblasti na Slapech, kde se dva rozdílní chlapci Petr a Michal po počáteční oboustranné nedůvěře stávají kamarády. Jejich vztah je konzultován nejen jejich rozdílnými povahami, ale i různými přístupy rodičů k jejich výchově. Negativní vliv civilizace se zde promítá do života dospělých i dětí, kteří hledají romantiku a odpočinek v rekreační oblasti, přesto se nedokážou oprostit od problémů maloměšťáctví.
EN. The story of two friends who while at first enemies become fast friends at a recreation area Here they try to experience youth friendship and love while trying to avoid the negative influences that society has had on...
Director: Karel Smyczek.
Cast: Michal Dlouhý, Štěpán Kment, Vít Olmer, Zdeněk Svěrák, Jana Drbohlavová, Barbora Srncová, Oldřich Vlach, Jana Břežková, Zbyněk Honzík, Lubomír Kostelka, Jiří Hálek, Bořík Procházka, Jaroslava Kretschmerová, Jiřina Jelenská, Miloslav Štibich, Hana Talpová, Valentina Thielová, Milada Ježková, Miki Kučera, Ladislav Brothánek.
Czechoslovakia, Filmové studio Barrandov, 1981.
Language: Czech.
1280x720 HD
Download Jako zajíci / Like Rabbits. 1981.
 
Jako zajíci / Like Rabbits. 1981. HD.
Jako zajíci / Like Rabbits. 1981. HD.


 

No comments:

Post a Comment