Forum Rare Films.Cinema Paradiso 

Friday, December 15, 2023

Jak dostat tatínka do polepšovny / How to Get Dad Into Reform School. 1978. FULL-HD.

Jak dostat tatínka do polepšovny / How to Get Dad Into Reform School. 1978. FULL-HD.
CZ. Luboš a Anna, Vaškovi rodiče, se ocitají ve složité situaci. Jeden druhého se snaží pochopit, respektovat rozdílnost povah - zpočátku hlavně kvůli dítěti. A není lehká ta cesta, na níž se má znovu upevnit vztah už jednou narušený. Situace, která nastala, je dost kuriózní: dva lidé, muž a žena, se po osmi letech opět setkávají, znovu se poznávají. Tento problém mě tedy zaujal - a také dětský svět, svět s jeho sny, touhami, svět, který se prostě nechce smířit s něčím, co se neshoduje s jeho představami o dobru a spravedlnosti." Skvělá letní komedie, v níž, jak říká autorka, opravdu nejde jen o humor, byla natočena před více než dvaceti lety. Přesto nás zaručeně bude bavit i nadále.
EN. Wanting to test her suitor Lubos's character and his relation to her son Vasek, Anna accepts his offer for her and Vasek to spend summer holidays at his father's country house. She's looking forward to family ease and peace, but Granddad, Lubos and Vasek have different plans.
Director: Marie Poledňáková.
Cast: Jana Preissová, Tomáš Holý, František Němec, Josef Karlík, Jana Dítětová, Vlastimil Harapes, Petr Nárožný, Luděk Sobota, Bronislav Poloczek, František Peterka, Gabriela Vránová, Alena Kreuzmannová.
Czechoslovakia, 1978.
Language: Czech.
1480x1080 FULL-HD
Download Jak dostat tatínka do polepšovny / How to Get Dad Into Reform School. 1978.
 
Jak dostat tatínka do polepšovny / How to Get Dad Into Reform School. 1978. FULL-HD.
Jak dostat tatínka do polepšovny / How to Get Dad Into Reform School. 1978. FULL-HD.No comments:

Post a Comment