Forum Rare Films.Cinema Paradiso 

Sunday, August 13, 2023

Chobotnice z druhého patra. Projekt IV. 1986. FULL-HD.

Chobotnice z druhého patra. Projekt IV. 1986. FULL-HD.
The first episode of a Czechoslovak four-episode television miniseries Chobotnice z druhého patra / Chobotnice z II. patra / The Octopuses from the Second Floor "Projekt IV".
Na televizní obrazovku se vrací oblíbený čtyřdílný seriál tvůrců Oty Hofmana a Jindřicha Poláka a s nimi i rodina Holanových a dvě sympatické chobotničky - Zelená a Modrý. Pojďme se znovu přenést do kouzelného prostředí pražské Kampy, kde o zázraky není nouze. Ale nepředbíhejme. V malebném domku nad Čertovkou se právě maminka - sboristka Národního divadla (D. Veškrnová) a děti Eva a Honzík (Ž. Fuchsová a M. Šimáček) chystají na báječnou prázdninovou cestu, kterou jim slíbil tatínek – řidič kamionu (P. Zedníček). V tuto chvíli nemají ovšem ještě ani ponětí, co všechno na ní zažijí...
Director: Jindřich Polák.
Cast: Jiřina Bohdalová, František Filipovský, Dagmar Havlová, Pavel Zedníček, Žaneta Fuchsová, Milan Šimáček, Miroslav Macháček, Boris Rösner, Jan Kanyza, Přemysl Kočí, Josef Bláha, Oldřich Kaiser, Kateřina Lojdová, Jaroslava Kretschmerová, Božena Fixová, Jiří Kodet, Ondřej Havelka, Jiří Zahajský, Jiří Wimmer, Václav Luks, Hana Militká, Jan Kadlec, Vladimír Hrabánek, Petr Skarke, Rudolf Vodrážka, Nina Divíšková, Vlastimila Vlková, Valerie Chmelová, Milan Hein, Jaroslav Tomsa, Karel Engel, Ladislav Lahoda, Arnošt Proschek, Markéta Muchová, Jana Páleníčková.
Czechoslovakia, Filmové studio Barrandov, 1986.
Language: Czech.
1920x1080 FULL-HD
Download Chobotnice z druhého patra. Projekt IV. 1986.
 
Chobotnice z druhého patra. Projekt IV. 1986. FULL-HD.
Chobotnice z druhého patra. Projekt IV. 1986. FULL-HD.

 

No comments:

Post a Comment