Forum Rare Films.Cinema Paradiso 

Monday, February 19, 2024

Jak se krotí krokodýli / Taming Crocodiles. 2006. HD.


Jak se krotí krokodýli / Taming Crocodiles. 2006. HD.
 CZ. Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě, aby si užila tatínka. Luboš se vypraví do školy, aby Amálku omluvil, ale dopadne to tak, že nakonec jede do Vysokých Tater s celou třídou jako zdravotní doprovod. Své manželce Anně (řeší právě odchod do důchodu a ztrátu milované práce u baletu) slíbí, že je to jen na pár dní, ať tedy odjede na chalupu, kam za ní určitě přijede ... Řetězec náhod a nedorozumění tomu však zabrání - hodně tomu napomůže Amálka, ale také svérázný děda Pepík a syn Vašek se svou dobrodružnou povahou, do hry vstupuje i atraktivní učitelka Alice, originální rodina Koudelkových a jejich syn Vítek, dědova sousedka Bobulová, vesnická zrzavá kráska Julča, profesorka Kája se svým smyslem pro matematiku i pro východní meditaci...
EN. Lubos, who works in the Alps as a rescue worker, returns home to Prague much earlier than originally promised. His eight-year-old daughter Amálka is thrilled, so she refuses to go to school, Lubos has to go with her class to the Tatra mountains to please his daughter Amálka . Anna, is waiting for them at Grandad Pepík's cottage ...But a string of misunderstandings will prevent it.
Director: Marie Polednáková.
Cast: Miroslav Etzler, Ingrid Timková, Jiří Mádl, Žofie Tesařová, Tomáš Peč, Václav Postránecký, Eva Holubová, Bára Štěpánová, Jitka Schneiderová, Naďa Konvalinková, Jaroslava Kretschmerová, Tereza Duchková, Sabina Laurinová, Daniel Nekonečný, Josef Vojtek, Tomáš Töpfer, Josef Alois Náhlovský, Vlastimil Harapes, Hana Sršňová, Zdeněk Srstka, Petra Špindlerová, Nikola Říhová, Marián Geišberg, Michal Gazdík, Josef Navrátil, Michaela Flenerová, Ľudmila Lukačíková, Zdeněk Bařinka.
Czech Republic, 2006.
Language: Czech.
1280x720 HD
Download Jak se krotí krokodýli / Taming Crocodiles. 2006.
 
Jak se krotí krokodýli / Taming Crocodiles. 2006. HD.
Jak se krotí krokodýli / Taming Crocodiles. 2006. HD.

 

No comments:

Post a Comment