Forum Rare Films.Cinema Paradiso 

Friday, December 15, 2017

Afrodita. 1993. HD.

Afrodita. 1993. HD.
 Словацкий телевизионный фильм о взаимоотношениях взрослых и детей. Михалу 11, после смерти матери он живёт с отцом - водителем грузовика, часто отсутствующим дома в связи с разъездами. В школе у Михала тоже не всё гладко - одноклассники враждебны к нему. Он знакомится с Войтой и его лошадью, завязывается дружба, а так же на горизонте появляется юная особа женского пола...
CZ. Jedenáctiletý Michal Ronec žije po smrti matky s otcem - řidičem náklaďáku, který je často na cestách. Ani ve škole to Michal nemá jednoduché, spolužáci jsou k němu nepřátelští. Michal se seznámí s chlapem jménem Vojta, který se svým koněm Afroditou rozváží po městě pečivo. Rozvine se přátelství mezi chlapcem a mužem a také mezi chlapcem a koněm. Spolužáci, kteří se snaží Michalovi ztrpčovat život, se však nevzdávají a chystají se k úderu.
Jde o slovenský film pro děti a mládež, natáčení ovšem probíhalo v Mikulově na jižní Moravě
Filmový príbeh nielen o priateľstve chlapca a koňa, ale aj o hodnotách charakteru i hľadaní porozumenia medzi deťmi, dospelými a všade okolo nás.
EN. Being constantly bullied by his peers, 11-yr old Michal Ronec develops a friendship with a man and the man's horse Aphrodite.
Director: Ľubo Kocka / Lubomir Kocka.
Cast: Juraj Hrčka, Ondřej Pavelka, Jan Polášek Dominik Mysak, Marcela Fuksova, Bohdan Krnac, Vladislav Zaborsky, Maroš Rexa, Ružena Holečková, Sabina Králová.
Slovakia, 1993.
Language: Slovak.
960x720 HD.
Download Afrodita.
Afrodita. 1993. HD.
Afrodita. 1993. HD.

No comments:

Post a Comment